INNOAESTHETICS

HAKKIMIZDA

İNNO_KAPAK_

Çalışma felsefemiz innovasyon ve sürekli gelişime dayanmaktadır.

Mükemmellik bizim karakteristik özelliğimizdir.

INNOAESTHETICS® estetik ve dermoestetik alanlarında akılcı çözümler sunabilmek için farmasötik bilgisi ile bilimsel ihtiyaçları bir araya getirebilen multidisipliner,
profesyonel bir takımla çalışmaktadır. Firmamız klasik eczacılık ve farmasötik öğretilerini kullanarak cildin görünümünü gözle görülür şekilde iyileştiren sıradışı çözümler sunar.

120 yılı aşkın deneyim, dört kuşak eczacı aile geleneğinin mirası, yenilik ve teknolojinin ön saflarında yer alma arzusu, INNOAESTHETICS®‘i estetik ve dermaestetik alanlarında dünya çapında bir referans noktası haline getirmektedir. Bu tecrübemizle ürünlerimiz 67 ülkede kişilerin daha sağlıklı yaş alabilmeleri için
kullanılmaktadır.

Eğitim INNOAESTHETICS®‘in en büyük değerlerinden biridir. 2012 yılında kurulan SKIN ACADEMY‘de profesyoneller, INNOAESTHETICS® ürünleri ve uygulama protokolleri hakkında gerekli bilgileri edinir. Barselona’da bulunan SKIN ACADEMY, dünyanın dört bir yanından akademik eğitim almak için gelen profesyonellerin eğitiminde rol oynar. Ayrıca tanınmış profesyonellerden oluşan ekibimiz seminer ve eğitimler vermek için tüm dünyayı dolaşmaktadır..

MESOPHARMA®, inovatif estetik çözümleri değerli hekimlerimizle ve halkımızla buluşturmak için 2018 yılında kurulan genç, dinamik ve yaratıcı bir ekiptir. 2020 yılı itibarıyla da Innoaesthetics ile ortaklığımız sonucunda siz değerli hekimlerimizi sıradışı ürünlerimizle tanıştırmanın gururunu yaşıyoruz.