THE SKIN ACEDEMY

THE SKIN ACADEMY

Eğitim INNOAESTHETICS'in en büyük değerlerinden biridir.

Cilt Akademisi, bilgimizi diğer estetik tıp uzmanlarıyla paylaşmak amacıyla 2012 yılında doğdu. Yıllara varan deneyimimizden, geliştirdiğimiz ürünlerle en iyi sonuçları elde etmek için bizimle çalışan profesyonellerin akademik eğitiminin vazgeçilmez olduğunu öğrendik.

Barselona’da bulunan SKIN ACADEMY, dünyanın dört bir yanından akademik eğitim almak için gelen profesyonellerin eğitiminde rol oynuyor. Ayrıca tanınmış profesyonellerden oluşan ekibimiz seminer ve eğitimler vermek için tüm dünyayı dolaşıyor.

Skin Academy‘de, profesyoneller INNOAESTHETICS ürünleri, tedavileri ve uygulama protokolleri hakkında gerekli bilgileri edinir.

 

Skin Academy, bilgimizi diğer estetik tıp uzmanlarıyla paylaşmak amacıyla 2012 yılında doğdu.

 

Skin Academy‘de estetik tıp uzmanları, profesyonel INNOAESTHETICS ürünleri, tedavileri ve uygulama protokolleri hakkında gerekli bilgileri edinir.

 

Skin Academy sadece bilgi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerimizle aramızda bir bağ kurulmasına da yardımcı olur. Bu şekilde, ürünlerimizin ve tedavilerimizin geliştirilmesinde daha ileriye gitmemize yardımcı olan piyasanın ihtiyaçlarını ilk elden öğrenme olanağına sahip oluruz.

 

Bouffard yönetiminde, öğretim görevlisi olarak geniş deneyime sahip tanınmış estetik tıp uzmanlarından oluşan bir ekip ile eğitim ve seminerler veriyoruz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için