INNO – EPIGEN

Sürekli gelişim

INNO - EPIGEN

INNOAESTHETICS kısa süre önce EPIGEN Ailesi ile INNO-DERMA®’yı genişletti. EPIGEN, dermokozmetik üzerine uygulanan epigenetik alanındaki en son araştırmalara dayanan özel bir seri.

Bu yeni seri epigenetik sayesinde geliştirilmiştir Epigenetik modern biyolojide yaşam tarzı, dış ve çevresel faktörlerin gen aktivitemizi nasıl etkilediğini araştıran yeni bir araştırma alan. Epigenetikteki en son bulgular, cilt yaşlanmasında belirli bir sayıda genin doğrudan rol oynadığını göstermiştir. İnsan genleri yaşam boyu değişmez, ancak aktiviteleri ekspresyonlarını inhibe edebilen veya aktive edebilen biyolojik mekanizmalar tarafından modüle edilir. Fiziksel görünüşümüzün bu gen ekspresyonunun sonucudur.

EPIGEN ürünleri, yaşlanmanın biyolojik mekanizmaları üzerinde etkili olan benzersiz bir epigenetik aktif bileşen kombinasyonu içerir. EPIGEN sadece yaşlanmanın etkilerine karşı koymakla kalmaz, aynı zamanda yaşlanma şeklimizi kökten değiştirmeye yönelik nedenleri direk olarak hedef alır etkilerini en aza indirir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için